AKTUALNOŚCI

Z radością informujemy, że Tatrzańska Orkiestra Klimatyczna wznawia działalność artystyczną. Zapraszamy na koncerty! Planujemy zagrać już w lipcu , a potem w sierpniu, wrześniu i październiku. Oby tym razem pandemie nas ominęły!

W międzyczasie stuknęło Orkiestrze już 17 lat.  Nasz pierwszy koncert odbył się w kwietniu 2004 w kościele Św. Krzyża w Zakopanem, a zaraz potem zagraliśmy 3 maja 2004 na Równi Krupowej z okazji wejścia Polski do Unii Europejskiej.

Od tego czasu zagraliśmy grubo ponad sto koncertów w Zakopanem i w całej Polsce. Graliśmy też na Słowacji. Debiutowało z TOK wielu młodych artystów z Podhala i z Polski, większość z nich osiągnęło sukcesy krajowe i międzynarodowe. Lubimy grać. Mamy wiele radości z grania, a liczni słuchacze również mówią o radości i wzruszeniu podczas naszych koncertów.

 • Tatrzańska Orkiestra Klimatyczna w roku pandemii 2020

  Drodzy Przyjaciele i Sznowni Słuchacze koncertów Tatrzańskiej Orkiestry Klimatycznej. Koronawirus zabrał nam kilka ciekawych projektów koncertowych w roku 2020. Czekając na lepsze dla kultury czasy proponujemy posłuchanie gry Orkiestry i naszych Solistów on line.

 • Najbliższe koncerty

  • 31 grudnia 2021

  Koncert sylwestrowy

  Zakopane, kino Sokół


  • 1 stycznia 2022
  • Kościelisko, sala domu wypoczynkowego Rewita

  Koncert Noworoczny

 • Dotacje dla Tatrzańskiej Fundacji Muzycznej

  W roku 2021 uzyskaliśmy dotację z UM w Zakopanem w ramach Konkursu Ofert w dziedzinie kultury 2021 na organizację koncertu "Prymas Stefan Wyszyński in memoriam. Dziękujemy! Kwota uzyskanej dotacji to 15 500 zł

  Całkowity przewidywany koszt koncertu około 21 000 zł.